icon

Hızlı Destek

Destek panelinizden oluşturacağınız bir destek talebinde hızlı yanıt alarak işinize hız kesmeden devam edebilirsiniz.

icon

Yüksek Güvenlik

Sitelerimiz Kodpilot' un yüksek güvenlikli sunucularında gözetim altında tutularak saklanmaktadır.

icon

Kolay Yönetim
Paneli

Herkes kullanabilsin diye yönetim panelimiz kolay, hızlı ve teknolojik.

icon

Özel Entegrasyonlar

İşinize yarayacak bir muhasebe programı, ödeme yöntemi, kargo veya ERP yazılımı varsa çözüm üretiriz.

icon

Güler Yüzlü
Çağrı Merkezi

Çağrı merkezimizden herhangi bir konuda çekinmeden destek alabilirsiniz.

KODTİC E-TİCARET ÇÖZÜMLERİ

HAKKIMIZDA

KODTİC, KODPİLOT YAZILIM TEKNOLOJİ SAN. VE LTD. ŞTİ.' nin bir e-ticaret yazılım ürünü ve markasıdır. İşini e-ticarete taşımak isteyenlere hızlı, ekonomik, kolay ve güncel çözümler sunmak için geliştirilmiştir.

KODTİC, e-ticaret sitesi kurmak isteyenler için işlerinin büyüklüğü ve özelliği ölçüsünde paketler sunmaktadır.


Ödemeler kredi kartına 12 taksit şeklinde yapılabilmekte ve aylık ödemelerle işinizi internete taşıyabilmektesiniz. Paket yenilemeleri yıllık olarak yapılması gerekmektedir.


"Stajyer Pilot" paketinde online ödeme olmazken "Yardımcı Pilot" paketinden itibaren kredi kartı ile satış yapılabilmektedir. "Kaptan Pilot paketinde" entegrasyonlar aktif olurken "Kodpilot" paketinde mobil uygulama özelliği de sunulmaktadır.

KODTİC e-ticaret sitesi, satın alma işleminizin ardından 3-5 saat içerisinde kurulmaktadır. E-ticaret siteniz kurulduktan sonra kategori, alt kategori belirleyip, ürünleri ekleyerek satışa hazır hale gelebilirsiniz. Bu süreçte size müşteri ilişkilerimiz yardımcı olacaktır.

KODTİC yeni geliştirilmiş bir sistem olduğu için daha teknolojik bir yönetim paneline sahiptir. İçerisinde diğer yazılımlarda bulunan standart özelliklerin dışında birçok özellik eklenmiş olup bu işlerden anlamayanların bile rahatlıkla kullanabileceği bir yazılımdır. Demo talebinde bulunarak panelimizi inceleyebilirsiniz.

KODTİC e-ticaret altyapısına geçmek istiyorsanız kodtic.com' dan üye olup size uygun olan paketi seçerek online ödeme yapmalısınız. Daha sonra KODTİC müşteri hizmetleri ve satış danışmanları sizlerle iletişime geçerek kurulumu tamamlayacaklardır. İstenildiği taktirde paket yükseltmek mümkündür.

KODTİC ile 9:00 - 23:59 saatleri arasında 0850 811 08 20 numaralı telefon üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Bunun yanı sıra KODTİC sosyal medya hesapları, iletişim formu veya sitemizde yer alan canlı destek whatsapp butonunu kullanarak da iletişime geçebilirsiniz.

KODTİC e-ticaret sitesi kurulduktan sonra ticket sistemi, çağrı merkezi veya whatsapp üzerinden destek ekiplerinden sorularınız hakkında destek alabilirsiniz.